CELEBRATION

Energická kapela s mnohaletou praxí pro váš firemní večírek, svatbu, oslavu, párty... 100% pozitivní reference všech klientů zaručují i vaší spokojenost.

Osmičlenná kapela profesionálních hudebníků plzeňské a pražské scény, kteří roztančili již mnoho oslav, svateb, firemních večírků a dalších velkých i menších akcí po celé ČR. Jejich mnoholetá praxe, spolehlivost a profesionální přístup potvrzují 100% pozitivní reference jak od soukromých pořadatelů, tak od eventových agentur. Bez problémů zvládnou více jak 1200 hlavé publikum, což dokázali např. na firemní párty firmy DOOSAN Škoda Power, nebo Škoda JS, kde se střídali na pódium s kapelami jako Olympic, Support Lesbians, Walda gang apod.

A takto mohou rozeznít i vaší akci

youtube-video-thumbnail

Agentura 4PRO

Plzeň

Kapelu Celebration zveme na své akce často a to hned z několika důvodů. Tím hlavním je, že v kapele působí úžasní muzikanti, kteří rozumí svému řemeslu a divákům vždy nabídnou perfektní hudební zážitek. Nezáleží, jestli je publikum malé nebo má tisíce hlav, Celebration odvedou stoprocentní výkon. Dalším důvodem je samozřejmě také profesionalita celého kolektivu. Nám jako agentuře, ale také klientům vyjdou vstříc s téměř každým přáním.

Žaneta Nepalová

narozeniny - restaurace SOHO Praha

Kapela Celebration je parta skvělých a nadšených hudebníků, kteří milují hudbu, lidi a dokážou hosty dokonale pobavit. Díky Celebration tak moje oslava měla nezapomenutelnou atmosféru. Profesionalita i energie, jež do vystoupení dávají je úžasná a nabíjející. Získali si doslova každého, kdo tam byl.

Byli jste SUPER a ještě jednou velké DÍKY! Žaneta

Andrea a Filip

svatba Plzeň

Nikdy jsme nevěřili, jak moc je dobrá kapela pro svatební den důležitá. Celebration povznesli náladu všech hostů na úžasnou úroveň a rozjeli skvělou párty. Moc děkujeme za tak krásný večer. 

Máte zájem?

KONTAKTUJTE MĚ

+420 608 887 925

michal@mk-produkce.cz