The Dixie Hot Licks

Vraťte se zpět o sto let – na přelom desátých a dvacátých let minulého století, do časů, kdy řval jazz z každé putyky, nalévárny, nevěstince i z každé ulice New Orleans.

Více informací

MarZ band

Hudební vesmír zpěvačky, kytaristky a písničkářky Markéty Zdeňkové v doprovodu famózních hudebníků.

Více informací

Pilsner Jazz Band

Osmičlenný swingový orchestr, hrající v originálních i modernějších aranžmá hudbu swingových velikánů třicátých a čtyřicátých let 20. století.

Více informací

Ocho Ríos

Reggae, latino music, blues, ska, funk, world music. Tím vším nechává tato pětičlenná kapela ovlivnit svou vlastní tvorbu.

Více informací

Pigeon Saxophone Quartet

Saxofonový kvartet postavený na jazzovém repertoáru se zálibou v experimentální hudbě, současných kompozicích i hudbě klasické. Jejich koncerty jsou nezapomenutelným barevným zážitkem.

Více informací

Prague Brasstet

Pět vynikajících mladých hudebníků, laureátů mnoha soutěží, členů předních českých orchestrů, kteří s tímto žesťovým kvintetem debutovali s první cenou na mezinárodní soutěži Jeju International Brass&Percussion Competition 2019.

Více informací

Mezcla Cubana

Mix skvělých muzikantů z latinskoamerických zemí a Česka s kubánskou “frontwoman” Tandou Corróns. Salsa, bachata, merengue a další žhavé rytmy přímo ze srdce Karibiku.

Více informací

Love Song Orchestra

Nespoutanost španělských pouličních souborů se střihem balkánské energie pětičlenné „dechovky“ s českými kořeny Vás zaručeně roztančí!!

Více informací

Jazz Elements

Jazz Elements

Charismatická zpěvačka Barbora Šedivá a parta hudebních přátel. To je Jazz Elements, překvapivě ne jen s jazzovým repertoárem.

Více informací