The Dixie Hot Licks

Vraťte se zpět o sto let – na přelom desátých a dvacátých let minulého století, do časů, kdy řval jazz z každé putyky, nalévárny, nevěstince i z každé ulice New Orleans.

Více informací

MarZ band

Hudební vesmír zpěvačky, kytaristky a písničkářky Markéty Zdeňkové v doprovodu famózních hudebníků.

Více informací

Pilsner Jazz Band

Osmičlenný swingový orchestr, hrající v originálních i modernějších aranžmá hudbu swingových velikánů třicátých a čtyřicátých let 20. století.

Více informací

Pigeon Saxophone Quartet

Saxofonový kvartet postavený na jazzovém repertoáru se zálibou v experimentální hudbě, současných kompozicích i hudbě klasické. Jejich koncerty jsou nezapomenutelným barevným zážitkem.

Více informací

Prague Brasstet

Pět vynikajících mladých hudebníků, laureátů mnoha soutěží, členů předních českých orchestrů, kteří s tímto žesťovým kvintetem debutovali s první cenou na mezinárodní soutěži Jeju International Brass&Percussion Competition 2019.

Více informací

Jazz Elements

Jazz Elements

Charismatická zpěvačka Barbora Šedivá a parta hudebních přátel. To je Jazz Elements, překvapivě ne jen s jazzovým repertoárem.

Více informací

Miloš Novotný

Charismatický zpěvák s nezaměnitelnou barvou hlasu. Rocker i romantik. Z vašeho svatebního obřadu vykouzlí hollywoodskou filmovou scénu.

Více informací

Dana Suchanová

Jakoby zněla hudba z nebes. Harfa je nadpozemský nástroj a v rukou této dámy dokáže povznést atmosféru opravdu do výšin.

Více informací

Duo Flarpe

1. flétnista Plzeňské filharmonie a harfistka akademie České filharmonie. Poslechněte si toto spojení čistého výrazného zvuku.

Více informací